КЛБІ 2015

warning: Creating default object from empty value in /var/www/user20421/data/www/clement.kiev.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Джерело: Католицький часопис CREDO

У Києві 23-26 вересня відбулися чергові (уже Дванадцяті) міжнародні Успенські читання. На цей захід до столиці України традиційно прибувають люди, які люблять екуменізм.

Успенські читання – це міжнародна богословська конференція, вперше скликана у Києві 2001 року. Назва її пов’язана зі Свято-Успенською Києво-Печерською лаврою, де відбуваються головні засідання. Співзасновниками читань ще на початку століття стали директор видавництва «Дух і літера», керівник Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА п.Сігов та кандидат біологічних наук, колишній староста Свято-Макаріївського храму в Києві п.Косицький.

Джерело: офіційний сайт "Руська Православна Церква"

25 вересня 2012 року з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату, ректорЗагальноцерковної аспірантури та докторантури ім. свв. Кирила й Мефодія митрополит Волоколамський Іларіон прибув до Києва.

Джерело: офіційний сайт "Українська Православна Церква"

23 вересня у конференц-залі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося відкриття XIІ Міжнародних Успенських читань. У цьому році тема Читань: «Свідчення: традиції, форми, імена». На відкритті засідання були присутні представники духовенства, богослови і філософи, релігійні та громадські діячі України, Росії, Білорусі, Італії, Франції та інших країн.

Джерело: сайт КДАіС

25 вересня в Церковно-археологічному музеї КДАіС з благословення ректора Київської духовної академії та семінарії архієпископа Бориспільського Антонія професор Карлового університету в Празі (Чехія) Ленка Карфікова прочитала лекцію для студентів Київських духовних шкіл.

Темою лекції стало вчення блаженного Августина. Пані професор розкрила багатогранність і складність вчення великого християнського богослова, детально зупиняючись на деяких аспектах. Після чого лектор відповіла на запитання слухачів.

Джерело: сайт КДАіС

26 вересня 2012 в Києві продовжили роботу XII Міжнародні Успенські читання. У цей день на конференції працювали дві секції: богословська та історико-культурна. 26 вересня робота Успенських читань проходила в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner