КЛБІ 2015

warning: Creating default object from empty value in /var/www/user20421/data/www/clement.kiev.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Викладаємо альбом "Від Київського літнього богословського інституту 2010 до КЛБІ 2011": один рік з життя духовно-просвітницького центру "КОВЧЕГ" при парафії Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня та Осикове, Хрестовоздвиженської парафії с. Мостище, науково-видавничого об'єднання "Дух і літера" та Центру Св. Климента: спілкування та діалог культур. Настоятель та духівник - іг. Філарет (Єгоров). Приємного перегляду!

Щоб роздивитися кожне фото та прочитати підписи, натисніть на фото під час перегляду слайдшоу. Це виведе Вас на веб-альбом КЛБІ в Picasa. За допомогою стрілок вперед-назад Ви зможете некварно подивитися всі фотографії.

Щоб роздивитися кожне фото та прочитати підписи, натисніть на фото під час перегляду слайдшоу. Це виведе Вас на веб-альбом КЛБІ в Picasa. За допомогою стрілок вперед-назад Ви зможете некварно подивитися всі фотографії.

У соціальному духовно-просвітницькому центрі «Ковчег» при храмі Преподобної Параскеви Сербської села Лишня Макарівського району завершив свою роботу Дев’ятий Київський літній богословський інститут (КЛБІ), що діяв протягом двох минулих тижнів.

Традиційний науково-навчальний захід відбувся з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, та за активної співпраці науковців різних духовних та світських вищих навчальних закладів України та інших країн світу.

Дев’ятий рік поспіль, з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, діє Київський літній богословський інститут (КЛБІ). У 2011 році Інститут присвячений темі «Дитинство у християнській традиції та сучасній культурі». Організатори Інституту – «Центр св. Климента: спілкування та діалог культур», науково-видавниче об’єднання «Дух і літера», Центр європейських гуманітарних досліджень НаУКМА (директор – Костянтин Сігов). КЛБІ проходить в соціальному духовно-просвітницькому центрі «Ковчег» при парафії Преподобної Параскеви Сербської села Лишня Макарівського району.

 Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас до
Дев'ятого Київського літнього богословського інституту (КЛБІ),
який відбудеться з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира
з  25 липня по 6 серпня 2011 р. в с. Лишня поблизу Києва.
Організатор інституту — Центр св. Климента. КЛБІ проходить в аудиторіях будівлі, що має символічне ім’я «Ковчег» і належить парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, настоятель — ігумен Філарет (Єгоров).

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner