КЛБІ 2015

Щодня і щогодини кожним своїм вчинком і словом ми плекаємо сад свого життя. Які плоди він дасть восени – до часу не відомо нікому. Бо душа людини є полем битви між силами добра і зла. І митець, як ніхто інший, володіє талантом відображати ці не видимі оку баталії.

Вглядаючись у феєричний світ полотен Бориса Єгіазаряна, розумієш: для нього живопис – це дуже серйозно. «Коли працюю, значить, молюсь», – каже художник. І дійсно віриться, що це не просто патетичні слова.

У соціальному духовно-просвітницькому центрі «Ковчег» при храмі Преподобної Параскеви Сербської села Лишня Макарівського району завершив свою роботу Дев’ятий Київський літній богословський інститут (КЛБІ), що діяв протягом двох минулих тижнів.

Традиційний науково-навчальний захід відбувся з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, та за активної співпраці науковців різних духовних та світських вищих навчальних закладів України та інших країн світу.

Дев’ятий рік поспіль, з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, діє Київський літній богословський інститут (КЛБІ). У 2011 році Інститут присвячений темі «Дитинство у християнській традиції та сучасній культурі». Організатори Інституту – «Центр св. Климента: спілкування та діалог культур», науково-видавниче об’єднання «Дух і літера», Центр європейських гуманітарних досліджень НаУКМА (директор – Костянтин Сігов). КЛБІ проходить в соціальному духовно-просвітницькому центрі «Ковчег» при парафії Преподобної Параскеви Сербської села Лишня Макарівського району.

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner