КЛБІ 2015

warning: Creating default object from empty value in /var/www/user20421/data/www/clement.kiev.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Матеріал порталу "Православіє в Україні"

Про те, що Літній богословський інститут ось уже 13-й рік поспіль проходить на Київщині, в селі Лишня Макарівського району, відомо давно. А от як опинився цей міжнародний богословський освітній форум вдалині від столичного комфорту, серед лісу?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архимандрит Амвросий (Макар): «Духовный кризис везде одинаков»

Кому потрібне богослов’я в епоху смайлів та sms? Костянтин Сігов

Розповідає архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму в ім’я преподобної Параскеви Сербської, керівник духовно-просвітницького і соціального центру «Ковчег».

Архимандрит Филарет (Егоров)

Перший Літній богословський інститут ми провели з благословення священноначалля нашої Церкви в 2003 році в Києво-Печерській Лаврі на базі Київської духовної академії і семінарії. Саме там збиралися і слухачі, і викладачі.

XIII КИЇВСЬКИЙ ЛІТНІЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас на XIII Київський літній богословський інститут (КЛБІ),

який відбудеться

з 19 липня по 1 серпня 2015 р. в с. Лишня поблизу Києва
(Київська область. Макарівський район)

Тема КЛБІ в цьому році:

ПРАВДА. ПАМ'ЯТЬ. ПРИМИРЕННЯ

КЛБІ – це два тижні спільного життя студентів та викладачів, час, до краю заповнений навчанням та спілкуванням, молитвою, працею та відпочинком. В мальовничому селі Лишня в 30 км від Києва молодь з України та закордону приїжджає послухати видатних богословів, філософів, істориків та філологів з усього світу.

Організатори інституту — науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера», Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур» та православний духовний та соціально-просвітницький центр «Ковчег» при парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, настоятель — архімандрит Філарет (Єгоров). Учасники КЛБІ живуть та навчаються в будівлі, яка має таке саме символічне ім’я – «Ковчег».

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner