КЛБІ 2015

14 березня, з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії, очолив Святу Божественну Літургію Передосвячених Дарів у храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району, де відбулися духовні збори священнослужителів Макарівського благочиння Української Православної Церкви.  Першим зустрів Його Преосвященство голова територіальної громади А.А. Шевчук.


Єпископу Іларію співслужили: благочинний Макарівського округу архімандрит Кирил (Білан), настоятель храму ігумен Філарет (Єгоров), який очолює комісію з благодійництва Макарівської районної ради, священики благочиння. 
 

Перед початком Літургії клірики православної Макарівщини підійшли до сповіді. Таїнство каяття звершували духівник благочиння – архімандрит Анастасій (Омельченко), настоятель храму Архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка, та протоієрей Петро Король, який очолює парафію Святителя Миколая с. Небелиця. 
 
 
За Літургією молилися численні представники громадськості, серед яких – викладач християнської етики лишнянської школи Т.С. Лозовенко, співробітники соціальних центрів району, представники місцевих органів самоврядування, а також учні та вчителі місцевої школи, які підійшли до сповіді та Причастя.
 
Духовні піснеспіви виконував молодіжний хор Макарівського благочиння на чолі з помічником регента телеканалу «Глас» Ольгою Амеліною,  хоровий колектив с. Лишня «Сік землі», колектив с. Мостище «Лебедина пісня» та колектив с. Осикове «Калиновий гай».
 
У своїй проповіді владика Іларій підкреслив важливість духовного очищення у великопісну пору та побажав усім безперервного духовного зростання у Христі. Наприкінці літургії всі отримали від Його Преосвященства ікони у благословення.
 
Під час зустрічі, яка відбулася після Літургії, священнослужителі обговорили ряд питань щодо подальшої пастирської праці на Макарівщині та більш тісної співпраці між священнослужителями району та соціальними і освітніми закладами.

 

Поиск
Вход в систему
"Успенские чтения"

banner

banner