КЛБІ 2015

Готуючись до великої зустрічі, що відбудеться в Тезе в серпні 2015 року, разом з молоддю в усьому світі спільнота прагне поглибити роздуми про нову солідарність, через яку люди в різних країнах ставали б ближчими одне одному. 

Щоб надати цим роздумам конкретність, з липня 2014 року невеликі групи молодих людей (“невеликі тимчасові спільноти") були відправлені в різні країни для того щоб молитися, відвідувати християн різних Церков, допомагати у соціальних проектах. Це тимчасові ініціативи тривалістю у кілька тижнів. У них беруть участь молоді люди, а не брати спільноти Тезе.

У вересні 2014 р. молодий француз Ілан написав з Києва: «Я зрозумів, що для людей тут дуже важливо бачити, що хтось готовий приїхати, щоб зустрітися з ними в нинішній ситуації».

Німецька дівчина Джудіт надіслала свої враження з Порто, Португалія: «Наше спільне життя було структуроване за часом, у нас була  молитва три рази на день і  робота в соціальному центрі парафії. Ми працювали з маленькими дітьми, з підлітками, з бездомними та літніми людьми».

З Брюсселю, Бельгія, прийшов відгук француза Марка: «Ми працювали з Poverello, бельгійською християнською асоціацією, куди бездомні люди можуть  прийти і придбати їжу за дуже низькою ціною, випити чашку чаю або кави. У нас також було три молитви на день».

 

Поиск
Вход в систему
"Успенские чтения"

banner

banner