КЛБІ 2015

Успенські читання 2014

XIV Міжнародні Успенські читання на тему «Спілкування-communio-koinonia: витоки, шляхи осмислення і втілення» відкриються 21 вересня о 14:00 у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі в Актовій залі Київської Духовної Академії (45-й корпус). Читання продовжаться 4 дня, до вечора 24 вересня.

Поняття спілкування – одне з найфундаментальніших християнських понять. Учасники Успенських читань поділяться своїми міркуваннями про богослов'я спілкування, роль спілкування в євхаристійному та духовно-аскетичному житті, значення спілкування для діалогу між Церквами, становлення особистості та подолання кризи сучасної культури, роль спілкування у збереженні європейських цінностей, есхатологічний вимір спілкування та багато іншого.

На конференції виступатимуть відомі богослови, філософи, вчені, культурологи – як вітчизняні, так і зарубіжні. Прозвучать доповіді Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, єпископа Львівського і Галицького Філарета, архімандрита Кирила (Говоруна) (Єльський університет, США), Анн-Марі Пельтьє (Париж), Сергія Хоружого (Москва), свящ. Франческо Браскі (Мілан), диякона Василя (Карла Християна) Фельмі (Німеччина), брата Адальберто Майнарді (монастир Бозе, Італія), ігумена Арсенія (Соколова) (Бейрут), брата Рішара (спільнота Тезе, Франція), Марека Кіта (Краків), свящ. Володимира Зелінського (Італія), свящ. Фйоренцо Еміліо Реаті (Італія), Адріано делл'Аста (Мілан), Єлени Глазової (США), Олександра Філоненка (Харків) та ін.

Відбудеться презентація книг, що нещодавно вийшли у видавництві «Дух і літера», – праці видатного богослова-біблеїста Анн-Марі Пельтьє «Біблійні читання: біля витоків європейської культури» та збірника минулих Успенських читань «Передання і переклад».

Програму XIV Міжнародних Успенських читань дивіться за посиланням.

Поиск
Вход в систему
"Успенские чтения"

banner

banner