КЛБІ 2015

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас на

XVII Київський літній богословський інститут (КЛБІ),

який відбудеться

з 24 липня по 1 серпня 2019 в Києві
 

у Таврійському національному університеті 
ім. В.І. Вернадського 

(Київ, вул. Кирилівська, 164)

Тема КЛБІ в цьому році:

Гідність людини: осмислення і практика

КЛБІ – це тиждень спільного життя студентів і викладачів, час, по вінця наповнений навчанням і спілкуванням, коли молодь з України та зарубіжжя приїжджає послухати видатних богословів, філософів, істориків і філологів з усього світу.

Організатор інституту – Науково-видавниче об'єднання «Дух і літера» і Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур».

Програма інституту включає інтенсивні курси з сучасного богослов’я, біблеїстики, літургіки у співставленні з наукою та літературою, а також із християнської культури, мистецтвознавства, музики та інших дисциплін. На КЛБІ читалися такі курси, як: : «Богослов’я спілкування», «Богослов'я ніжності», «Свобода або закон? Молитовна практика і літургійна творчість», «Християнство в сучасному світі: етика, право, політика», «Афіни і Єрусалим», «Теодіцея і феноменологія зла», «Нові можливості богослов'я», «Євхаристійна антропологія», «Новомученики Православної Церкви ХХ ст.», «Собори і соборність», «Актуальність спадщини св. матері Марії (Скобцової)»,«Християнська педагогіка», «Свобода і служіння у П'єра Тейяра де Шардена», «Антропологія історичного», « Богослов'я і культура», «Поняття нескінченного в дитинстві», «Богословські аспекти мистецтва авангарду» та ін.

Серед лекторів цьогоріч: єпископ Дідьє Берте (Франція), професор Маргарет Лєна (Франція), богослов Олександр Філоненко (Україна), історик Оксана Довгополова (Україна), патролог Віктор Юдін (Бельгія), славіст Марта Келлі (США). 

Нерідко дискусії, що починаються в аудиторії, продовжуються за обідом та ввечері. Розклад передбачає щоденні заходи культурної програми.

Щоб стати студентом КЛБІ, потрібно заповнити анкету та написати конкурсну роботу на тему "Гідність людини: осмислення та практика". 

Якщо Ви зацікавилися нашою пропозицією, будь ласка, заповніть анкету та надішліть конкурсну роботу за адресою stclementscenter@gmail.com. Заповнена анкета буде Вашою заявкою на КЛБІ.

Анкету та конкурсну роботу необхідно надіслати до 1 липня 2019 р. Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 10 друкованих сторінок (формат А4 через 1.5 інтервалу). Мова – українська, російська, англійська. Будь ласка, надсилайте конкурсні роботи в електронному вигляді (файл Word з розширенням RTF).

Учасники КЛБІ забезпечуються харчуванням протягом тижня роботи Інституту. Для покриття витрат, пов'язаних з навчанням і харчуванням, необхідно зробити грошовий внесок у 500 грн. Є обмежена кількість стипендій. У разі необхідності відправте своє прохання за вищевказаною адресою.

Причіплений файлРозмір
Anketa_KLBI-2019_ukr.doc30.5 КБ

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner