КЛБІ 2015

Жизнь и духовность Восточных Православных Церквей / Шайо КрістінПер. з фр. – К.: Дух і Літера, 2013. – 624 с. – Мова рос. – Обкл. м’яка – Форм. 60х84/16 – ISBN 978-966-378-301-7

Цю книгу відомої дослідниці східного християнства Крістін Шайо можна назвати справжньою скарбницею відомостей про дохалкідонські Східні Православні Церкви – Сирійську, Маланкарську, Вірменську, Коптську та Ефіопську. Упродовж століть християни цих Церков пережили часи великих страждань, зазнали розсіяння по всьому світу, але зберегли тверду християнську віру й відданість своїй духовно-культурній спадщині. У передмові до книги митрополит Волоколамський Іларіон нагадує, що в наш час, коли багато християн Східних Церков «піддаються гонінням і щодня живуть в очікуванні небезпеки, що насувається, ми повинні проявити братську солідарність із ними». Читач познайомиться з історією, місією, духовним життям, літургійними особливостями стародавнього східного християнства. Багато відомостей автор узяла не лише з літератури, але також з особистого досвіду подорожей і зустрічей із представниками Східних Церков, чий духовний досвід служить найкращим доказом життєздатності цієї частини християнського світу.
Книга буде цікавою і принесе безцінну користь як православним віруючим, науковцям і студентам духовних навчальних закладів, так і всім, хто цікавиться християнським Сходом.

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner